Dowcipy

"HydePark" - czyli swobodna wymiana na każdy temat
frog1
Kontakt:

Re: Dowcipy

Post autor: frog1 » 3 paź 2013, o 14:18

Pewnej nocy patrol policyjny czatował pod pubem motocyklistów na potencjalnych sprawców jazdy ''pod wpływem''. Krótko przed zamknięciem policjanci spostrzegli motocyklistę, który wytoczył się z baru, przetoczył się po wszystkich motocyklach próbując dopasować kluczyk do 5 różnych maszyn, zanim znalazł swoją. Przez kilka minut siedział kołysząc się ze spuszczoną głową i zerkając spode łba. Wszyscy już opuścili bar i odjechali. W końcu i on dopasował sobie kask do głowy, telepiąc się okrutnie o lusterka, odpalił motocykl i zaczął powoli jechać. Policjanci tylko na to czekali - zgarnęli chłopa z motocykla i poddali badaniu alkomatem. Po chwili oczekiwania wyświetlił się wynik - 0.0.
Zdziwieni policjanci zaczęli dopytywać się jak to możliwe.
Motocyklista na to spokojnie:
- Dzisiaj ja jestem dyżurnym do odwracania uwagi.... :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Tomek
Kontakt:

Post autor: Tomek » 3 paź 2013, o 22:03

Dlaczego chce się pan rozwieść z małżonką?
- Więc, wysoki sądzie, poznałem ją, oświadczyłem się,
potem był ślub, syn nam się urodził, ochrzciliśmy,
potem jakoś urodziny były moje, potem teściowa mi zmarła,
potem lepszą pracę dostałem, potem żeśmy mieszkanie sobie kupili,
syn do przedszkola poszedł, dostałem awans, podwyżkę,
kupiłem samochód, przeprowadziliśmy się znowu, dziecko do pierwszej komunii poszło...
- No, to wygląda na wyjątkowo udane pożycie małżeńskie, skąd wniosek o rozwód?
- No bo, wysoki sądzie, ostatnio jakoś żadnej okazji większej nie było
i małżonkę żem na trzeźwo zobaczył...

marceli70
Kontakt:

Post autor: marceli70 » 4 paź 2013, o 13:05

W ZOO przed klatką z małpami synek pyta się mamy:
- Mamusiu, dlaczego w tej klatce zamknęli motocyklistów?
- Jak to motocyklistów? – pyta mama
- No… tak jak nasz tatuś – nieogolone, brudne i mają odparzenia na dupie. :shock: :lol:

marceli70
Kontakt:

Post autor: marceli70 » 4 paź 2013, o 13:08

Wraca myśliwy z polowania do domu i zastaje żonę z kochankiem w pościeli. Odbezpiecza bron i mówi.
- Wstawaj sk...synu zaraz ci jaja odstrzelę.
Kochanek wstając mówi błagalnie.
- Daj mi pan jakąś szanse.
- No dobra, rozkołysz. :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Tomek
Kontakt:

Post autor: Tomek » 4 paź 2013, o 22:38

Daje to w dowcipach.Chodzi o komentarze: http://www.leroymerlin.pl/elementy-mebl ... html#oceny

Awatar użytkownika
Tomek
Kontakt:

Post autor: Tomek » 2 lis 2013, o 00:28

Siedzi facet cały dzień w knajpie i pije, zamroczony poleguje na stole z twarzą w kotlecie. Wieczorkiem się ocknął, próbuje wstać ale nogi odmawiają mu posłuszeństwa.
- Kelner - kawę!
Kelner przynosi, ten wypija i znowu próbuje wstać - i znowu nie może.
- Kelner - jeszcze 2 kawy!
Kelner przynosi, ten wypija i z trudem wstaje. Na chwiejnych nogach wraca do domu, wali się na łóżko i zasypia. Rano budzi go telefon:
- Czego?
- Tu mówi kelner z baru, czy będzie pan dzisiaj u nas??
- A bo co!
- Bo nie wiem, co mam zrobić z pana wózkiem inwalidzkim...

frog1
Kontakt:

Post autor: frog1 » 5 lis 2013, o 20:37

Mały Jasio chodzi do klasy matematycznej. Pewnego dnia nauczyciel wezwał go do odpowiedzi:
- Gdybym ci dał 500 złotych - mówi nauczyciel - a ty byś dał 100 zł Marysi, 100 zł Basi i 100 zł Zuzi, to co byś miał?
Rezolutny Jasio na to:
- Orgię. :oops: :oops:

frog1
Kontakt:

Post autor: frog1 » 5 lis 2013, o 20:52

Motocykl
Motocykl – samobieżny, dwukołowy pojazd mechaniczny samobieżny. Koła są ustawione wzdłuż, w tej samej linii – przednie z przodu, a tylne z tyłu, co odróżnia motocykl od wózka.

Budowa

Motocykl posiada silnik spalinowy o spalaniu wewnętrznym, który generuje niesamowitą moc. Motocykle są przeważnie użytkowanie przez motocyklistów, którzy charakteryzują się poczuciem humoru, radością z, przeważnie krótkiego, życia i brakiem strachu. Motocykle są też czasem używane przez niższe formy życia np. dresiarzy i cwaniaczków, którzy nie mają zbyt wiele w majtkach i głowie. Osoby te wyznają zasadę Pierwszy motor jest jak pierwsza impreza – bez „litra” nie zaczynaj.
Obecnie w Polsce motocykle jeżdżą po dziurach z prędkościami nawet do 350 km/h.

Rodzaje

Niektóre modele ciężko sklasyfikować.

Podział popularny

Ścigacz – wszystko co zapier- ala i ma nieco bardziej sportowy charakter – nie istotne czy ma owiewki czy nie.
Harley – to co jest niskie, głośne, chromowane, ćwiekowane. Kierują nim niscy, głośni, chromowani i ćwiekowani motocykliści w hełmach Wehrmachtu.
Cross – ciężko sprecyzować co to, ale mieści się tu każdy sprzęt, który choć trochę przypomina laso-oracza.

Podział ekspercki

Przecinaki – charakteryzujące się niewielką wagą, dużą mocą i jeszcze większymi kosztami napraw oraz serwisowania. Dosiadane często przez dresiarzy, nastolatków bez prawa jazdy, a niekiedy przez sportowców. Rekordzista dosiadający takiego przecinaka osiągnął 121 punków karnych, czym został uhonorowany przez policję specjalnym filmem dokumentalnym.
Naked Bike – czyli bez owiewek. Wygodna pozycja, japońska technologia i wbrew pozorom niewiele wolniejsze od tych pierwszych... Choć ortalionowi rycerze w czarnych BMW często o tym na światłach zapominają, chcąc się ścigać.
Sportowo-turystyczne – motocykle do szybkiej turystyki. Obecnie pozwalają na podróże i zwiedzanie kraju z prędkościami podchodzącymi pod 300 km/h. Policja zarejestrowała w Polsce motocykl, który przekroczył tę granicę, ale nie wiedzą co to było.
Turystyczne – sztandarowy model to Honda Gold Wing, czyli pół mieszkania na dwóch kołach. Masz w nim wszystko oprócz dachu.
Choppery – dosiadane przez rockersów. Motocykl taki charakteryzuje sztywny tył doskonale, przenoszący wszystkie uderzenia na kręgosłup oraz wysunięte przednie koło, dzięki któremu motocykl posiada promień skrętu na miarę amerykańskiego lotniskowca. W takim układzie przedni widelec ma możliwość pracy nie tylko poprzez ściskanie ale także i zginanie. Wysoka kierownica zapewnia wentylowanie pach, a więc znacząco wpływa na higienę kierowcy. Wolny wydech wpływa na bezpieczeństwo i koi wieczorami zszarpane w pracy nerwy sąsiadów.
Klasyki – nowoczesna technologia, zabytkowa linia.
Enduro i Crossy – które często można spotkać w parkach krajobrazowych. Idealnie nadają się do walki w terenie i zdobywania powodów do dumy z odniesionych kontuzji.
Oldtimery – czyli wszystko to co stało ćwierć wieku pod gruszą a nadal jeździ.
Skutery – niegdyś pojazd subkultury modsów, obecnie używane przez bardzo młodych ludzi do wyrywania rówieśniczek.

Marki

Kawasaki – potocznie nazywane Kawa. Modele zx6r wyprodukowane w latach 1995-1999 słyną z pękającej ramy. Właściciele tychże motocykli podczas picia Kawy uważają, aby nie urwać ucha w kubku.
Yamaha – marka znana dzięki modelowi R1, choć znacznie lepiej niż budowa motocykli idzie im składanie fortepianów. Motocykl ten charakteryzuje się wielką pojemnością silnika i baku, w przeciwieństwie do pojemności głowy dosiadającego motocyklisty.
Romet – polski zakład produkujący rowery i motorowery w latach 1948-1998. Najbogatsza oraz najzajebistsza marka motocykli. Charakteryzuje się małą mocą. Jak rozpoznać człowieka posiadającego Rometa? To proste! Jeżeli widzisz go nie często, z pewnością ma Rometa, ponieważ właśnie go naprawia. Jedyny model godny polecenia to Romet chart, czyli polski Simson oraz ogar 200. Teraz marka Romet produkuje skutery. Bo sprzedali nazwę chińczykom. A ludzie dopłacają kasę za znaczek.
Honda – najpopularniejszym sprzętem jest CBR 600, szczególnie czerwona, określany mianem motoru dla gejów... Cała reszta jest jak najbardziej spoko.
Harley Davidson – w 1901 w małej szopie gdzieś w USA, William Sylvester Harley i Arthur Davidson zbudowali silnik używając do tego puszek po fasoli. Z racji, że firma bardzo mocno trzyma się tradycji robią tak do dziś.
Ducati – wygląda, ale nie jedzie. Firma słynie z tego, że silnik typu „V” nazywa „L”, a suche sprzęgło spełnia również role ostrzegawczą na drodze, gdyż słychać je w promieniu kilometra.
Suzuki – suzuki to same stuki. Motocykle, których uruchomienie powoduje kanonadę apokaliptycznych dźwięków zwiastujących nadchodzący koniec. Modele z lat 90-tych zwane olejakami, działają nawet po wypluciu korbowodów.
Zongshen – marka tworząca zabawki. Chińskie gówno, które jak jedzie w 2 osoby to już o 20 kilometrów wolniej jedzie.
MZ
– Niemieckie sprzęty wytwarzane w 20 wieku. Najbardziej popularna MZ ETZ 250 była postrachem polskich dróg. Dopóki nie sprowadzono do polski Yamahy, Aprilki itp.

Przypisy

Dla WSK 125 S01 jest to sześć koni mechanicznych przy 5700 obrotach na minutę
To już chyba latają.... :lol: :lol:

frog1
Kontakt:

Post autor: frog1 » 5 lis 2013, o 21:16

Jedzie kierowca ciężarówki i widzi zielonego ludzika.
Pyta się ludzika: czemu stoisz na ulicy?
- jestem bardzo głodny i jestem pedałem.
Dał mu kanapkę i pojechał dalej.
Spotyka czerwonego ludzika i pyta się tego ludzika: czemu stoisz na ulicy?
- chce mi się pić i jestem pedałem.
Dał mu się napić i pojechał dalej.
Widzi niebieskiego ludzika.
Wkurzony wysiada i pyta: - a ty pedale czego chcesz?
- prawo jazdy i dowód rejestracyjny...... :D :lol: :D :lol:

frog1
Kontakt:

Post autor: frog1 » 18 gru 2013, o 16:30

Co to jest miłość?
Miłość to jest światło
A co to jest małżeństwo?
Rachunek za to światło.

Hotel, recepcjonista zagaja do nowo przybyłej pary:
Urlop?
Tak.
A dzieci państwo posiadają?
Posiadają.
A to tym razem państwo nie zabrali?
Nie zabrali.
Tylko we dwoje? Romantyczny wypad!
Tak.
A kto został z dziećmi?
Żona.

Żona przychodzi do męża z kamienną twarzą i mówi:
Słuchaj uważnie, bo mam dla ciebie dwie wiadomości. Dobrą i złą.
No to słucham.
Odchodzę od ciebie.
Rozumiem. A ta zła wiadomość?

Uradowana żona wraca do domu i chwali się mężowi
Mam prawo jazdy! Teraz zwiedzimy cały świat!
Na to mąż odpowiada:
Ten czy tamten?

Polonus wpada do chicagowskiego szpitala, bo jego żona rodzi. Widzi położną i pyta:
No i jak?
Ma pan trojaczki.
Nasz rodak strasznie dumny:
Ma się rurę, co?
Może i ma, ale trzeba by ją przeczyścić, bo wszystkie czarne.

Pijany facet wraca do domu. Żona zaczyna awanturę i wymownie pokazuje palcem na zegarek. Na co facet:
Wielkie halo! Zegarek! Jak mój ojciec wracał do domu, to matka na kalendarz pokazywała!.

Serwus, stary! Co u ciebie nowego?
Szkoda gadać! Żona mnie zdradza.
Ale ja pytałem, co nowego.

Postanowiłem dać żonie więcej swobody - mówi kumpel do kumpla.
W jaki sposób?
Powiększam kuchnię..

Schyorowan gość pojechał do sanatorium. Po tygodniu pisze do żony:
Przyślij 1.000 zł to mi przedłużą"
Wkrótce otrzymał od żony 2.000 zł z dopiskiem:
Niech ci przedłużą i pogrubią"

Czy byłeś kiedyś we Francji?
Byłem.
A w Anglii?
Także.
A w Niemczech?
Również.
A który z tych krajów jest najpiękniejszy.
Trudno powiedzieć, wszędzie byłem z żoną.

Przyjaciółka do przyjaciółki:
Podobno twój mąż leży w szpitalu, bo coś złamał.
Tak. Przysięgę wierności małżeńskiej.

Mąż
i żona oglądają w telewizji program psychologiczny o skrajnych emocjach.
W pewnym momencie odzywa się mąż:
Kochanie, to wszystko stek bzdur. Założę się, że nie jesteś w stanie powiedzieć mi czegoś, co uczyni mnie radosnym i smutnym jednocześnie.
Masz największego ... wśród swoich kumpli.

Żona pyta męża:
Kochanie, jakie kobiety podobają ci się najbardziej, piękne czy mądre?
Mąż odpowiada:
Ani takie, ani takie, ty mi się najbardziej podobasz.

Małżeństwo ogląda romans:
Jak myślisz - pyta zapłakana żona. - Czy oni w końcu się pobiorą?
Na pewno. Takie filmy zawsze kończą się tragicznie.

Z pozdrowieniami od naszego Kolegi - PIOTRA

ODPOWIEDZ